loděnice Imexus Yachts

LODĚNICE
IMEXUS YACHTS

loděnice Imexus Yachts

Lodě Imexus - to jsou individuální, vysoce kvalitní a moderní ručně vyráběné jachty.

Loděnice - původně známá pod jménem Odin - vyrábí úspěšný Imexus 28 již od roku 2001. Tato jachta v sobě kombinuje vlastnosti silné plachetnice s vlastnostmi motorového člunu. Postupem času loděnice rozšířila své portfolio o luxusní a klasické jachty Imexus 34 DS a Imexus 37 DS s palubním salónem, stejně jako o malý a stylový motorový člun Imexus 14.

Zkušení truhláři a čalouníci vybavují každý Imexus nejmodernějšími a nejkvalitnějšími materiály podle specifických požadavků majitele. K dosažení komfortu a pohodlí každé lodi si zákazník může vybírat z různých materiálů a barev čalounění, dřeva i trupu a z mnoha variant vybavení.

Všechny produkty firmy Imexus Yachts jsou kompletně vyráběny ručně, což zaručuje tu nejlepší kvalitu každé lodi. Kvalifikovaný personál vyrábí každou formu s vášní pro detail.

Výroba lodí Imexus podléhá přísné kontrole kvality. Každý jednotlivý krok probíhá pod dohledem odborníků, čímž se od samého počátku výroby předchází potencionálním chybám. Pokud se i přes to vyskytne problém, servisní tým jej na místě neprodleně vyřeší. Žádná loď neopustí loděnici bez pečlivé finální kontroly.

Důvody, proč svěřit výrobu Vaší jachty loděnici Imexus Yachts:

Bez ohledu na to, které lodi dáte přednost, budete ji milovat a bude odrazem Vaší osobnosti.
Každá loď Imexus je postavena s ohledem na Vaše přání a proto je jedinečná.
ceny lodí jsou uvedeny bez DPH | ORCA - YACHT s.r.o. © 2016 | www prezentace, videoprodukce, firemní a svatební video SKILL production