Imexus 14 | Imexus 28 | Imexus 34 DS | Imexus 37 DS

IMEXUS 14

S celkovou délkou 4,30 m a šířkou 1,80 m je náš nový Imexus 14 malý, ale elegantní motorový člun, který může být vybaven závěsným motorem až do výkonu 40 kW. Vzhledem k malé hmotnosti 210 kg a speciálnímu designu dosáhne velmi rychle skluzu během několika sekund. Člun je vybaven řídící konzolí s volantem, čímž je umožněno pohodlné manévrování.

Imexus 14 vyhoví zejména sportovně zaměřeným ženám a mužům, kteří rádi tráví svůj čas na vodě s motorovým člunem. Můžete se jen plavit, nebo rybařit, trávit čas o samotě, či s rodinou - prostě relaxovat, jak budete chtít. Člun je vhodný pro 3 - 4 osoby.

Stejně jako u všech výrobků Imexus, je i výrobní proces Imexus 14 založen pouze na ruční práci. Díky neustále probíhající kontrole jakosti lze zaručit vysoký standard každého výrobku Imexus.

Pro Imexus 14 nabízíme i elektrický motor. Nespornou výhodou tohoto pohonu je nejen šetrnost k životnímu prostředí a to díky plavbě bez emisí, ale také tichý chod motoru. Není tedy nutné se jakkoliv omezovat při plavbách po vnitrozemských vodách.

VÝBAVA
volant nebo kormidelní páka
kotevní schránka
2 schránky (jedna na přídi, druhá na zádi)
4 rohatinky
2 madla
zrcadlo pro zavěšení motoru
barva trupu: bílá, červená, modrá
TECHNICKÉ PARAMETRY
trup a paluba - prémiový sklolaminát (GRP)
délka4,30 m
šířka 1,80 m
hmotnost210 kg
 
 
DODATEČNÁ VÝBAVA
motor 4 - 40 kW
kotevní rolna
barva trupu na přání
dekorační lišty
sluneční stříška - bimini
vesla
přívěs
Imexus 14 Imexus 14 Imexus 14 Imexus 14 Imexus 14
VÍCE
Imexus 14 Imexus 14 Imexus 14 Imexus 14
ceny lodí jsou uvedeny bez DPH | ORCA - YACHT s.r.o. © 2016 | www prezentace, videoprodukce, firemní a svatební video SKILL production